Portal za fiziku nastavnika i učenika osnovnih i srednjih škola

> Fizika  > Novosti

Prijave na natjecanje Školski laboratorij

Autor: nedeljko begovic, 13. 2. 2015.

Obavještavamo sve zainteresirane srednjoškolce i njihove nastavnike da je rok za prijavu na ovogodišnji školski laboratorij produžen do 19. veljace 2015. do 23:59 h.

Podsjećamo, Školski laboratorij je popularnoznanstveno natjecanje u javnoj prezentaciji prirodoznanstvenog, matematičkog ili tehničkog gradiva na kratak, zanimljiv i znanstveno točan način.

Svi srednjoškolci koji vole matematiku, biologiju, kemiju, fiziku ili neki drugi prirodoznanstveni ili tehnički predmet mogu prijaviti svoju trominutnu video prezentaciju i podijeliti s drugima svoju ljubav prema znanosti te tehnici i tehnologiji. Kao i svake godine,  troje najboljih očekuju vrijedne nagrade, a sve uključene očekuje zanimljivo i poučno natjecanje.

Natjecanje i ove godine organizira British Council u suradnji s Agencijom za odgoj i obrazovanje, Agencijom za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih te Hrvatskom akademskom i istrazivačkom mrezom - CARNet.

Pravila, rokove, kriterije i druge važne informacije o natjecanju moguće je pronaći na http://skole.hr/ucenici/skolski_laboratorij.

CMS za škole logo
Portal za fiziku nastavnika i učenika osnovnih i srednjih škola / / nastavnici-fizike.skole.hr / fizika.nastavnici@gmail.com